Het beste museum in Nederland vindt u in Doesburg

LOGO-Museum-Lalique

Bent u op zoek naar een nieuw museum die u wilt bezoeken in Nederland? Dan kunt u het beste naar Doesburg gaan, want daar kunt u Musee Lalique vinden. Musee Lalique is namelijk een museum die een zeer grote collectie heeft aan kunstwerken. Deze kunstwerken zijn dan ook allemaal gemaakt door René Lalique, waarvoor dit museum oorspronkelijk ook is gebouwd. Zo is deze kunstenaar zo speciaal omdat René Lalique altijd een loep gebruikte tijdens het maken van zijn kunstwerken. Hierdoor kan je de details en symbolen niet met het blote oog bekijken, maar moet u met een loep door het museum lopen om alles goed te kunnen zien. Dit is natuurlijk een unieke idee en leuk om mee te maken.

museum-arrangement

Mijn ervaring met Musee Lalique

Mijn ervaring met Musee Lalique is zeer positief. Zo wou ik graag met de familie eens een dagje in de buurt weggaan. Zo zijn wij in de buurt gaan kijken voor een leuke faciliteit waar wij ons de hele dag konden vermaken. Zo zijn wij uiteindelijk op het internet gaan kijken en zijn we uitgekomen op de site van Musee Lalique, omdat deze hoog stond aangeschreven. De site van Musee Lalique is zeer goed waardoor wij ons goed hebben kunnen informeren waardoor wij goed wisten waar we naartoe gingen. Zo kwamen wij hier binnen en konden we meteen een rondleiding volgen en warden we verder goed geholpen. Wij zijn zo goed rondgeleid en daardoor hebben we veel informatie kunnen krijgen.