Comfortabel wandelen zonder blessuregevaar

hielspoor

Wandelen is een sport die vaak wordt onderschat. Het is namelijk erg gezond, goed voor je hart en bloedvaten, voor je bloeddruk, voor je conditie en je immuunsysteem. Daarnaast is wandelen ook erg rustgevend en kan het een perfecte remedie zijn voor stress en andere mentale ziekten. Als je wandelt heb je weinig nodig, behalve een routebeschrijving, een goed paar schoenen en een regenjas. Hierdoor is wandelen ook nog eens een sport die aanzienlijk goedkoper is dan de meeste andere sporten die je zou kunnen beoefenen. Als er echter één onderdeel van je uitrusting is waar je niet op moet gaan bezuinigen, dan zijn dit je schoenen.

hielspoorVolledige ondersteuning

Tijdens het wandelen zorgen je schoenen voor een volledig ondersteuning van je voeten en de rest van je lichaam. Deze ondersteuning is essentieel, omdat je herhaaldelijk dezelfde beweging maakt en je daardoor gevoelig wordt voor overbelasting, hielspoor, gewrichts- en spierpijn. Met de juiste schoenen en passende schoenzolen zal je houding verbeteren en worden je voeten goed opgevangen, zodat de kans op blessures aanzienlijk kleiner wordt. Het is wel erg belangrijk dat je je deze laat aanmeten en dat hierbij gekeken wordt naar de exacte maat van je voet en bijvoorbeeld de hoogte van je wreef. En met een goed paar sokken erbij, ben je perfect voorbereidt op een veilige en comfortabele wandeling.