Moderne en stijlvolle luxe zwembaden

luxe zwembad

Wil je een luxe zwembad dat afgewerkt is met alle details en accessoires. De tuin wordt afgewerkt met tegels en andere details. Jouw zwembad of sauna precies aangepast op jouw wensen. 

Sauna’s en  luxe zwembaden

De zwembaden van Nieuw Atlantis moeten voldoen aan de beste eisen voldoen. Het bedrijf maakt gebruik van de sterkste materialen zoals: volledig gewapend met Kevlar, Carbon, en Basalt vezels. Ook is het mogelijk om zelf jouw zwembad te ontwerpen wil je bijvoorbeeld een inlooptrap, zodat je makkelijk het zwembad in kan stappen dan is dat mogelijk.

luxe zwembad

Er zijn veel verschillende soorten sauna’s die denk aan:
-Glaswandsauna
-Infrarood sauna
-Wellness wand 
-Stoomcabine 
-Sunlighten

Ook is het mogelijk om uw sauna op maat te laten maken, zodat de sauna precies bij uw huis en tuin past.

Meer details in uw tuin

Wil je geen zwembad maar wel een echte eye catcher in uw tuin dan is de Cuzzi watertafel echt wat voor jou. Dit tijdloze waterelement past in iedere tuin en wordt gebruiksklaar geleverd. Naast het installeren van zwembaden zorgen wij ook dat uw hele tuin er spik en span uitziet. Er worden bijpassende tegels geleverd en gelegd. Het zwembad kan afgewerkt worden met een oploopgoot, randstenen of overkapping.