Vitra Eames Stoel

Daamen Interieur

De Vitra Eames stoel is een nieuwere versie, de wat modernere versie van de lounge stoel en vindt zijn oorsprong in de oorspronkelijke traditionele lounge stoelen, want de bedenkers wilden een stoel die zowel mooi was maar ook nog eens heerlijk zat en vertrouwd gevoel gaf, alsof je een honkbalhandschoen aan zou doen, zo prettig. Tegenwoordig wordt deze stoel dan ook bestempeld als een echte american classic chair, die zowel zeer stijlvol alsook elegant is. De Vitra Eames stoel is er in meerdere uitvoeringen en meerdere kleuren en op onze website ziet u welke kleuren dat allemaal zijn.

Daamen Interieur

De Vitra Eames stoel

Bij ons kunt u de Vitra Eames stoel kopen in diverse kleuren en verschillende uitvoeringen en we bekijken graag met u hoe deze schitterende stoel het best in uw interieur past. Ook kunt u ons altijd vragen stellen over de verschillende types, uitvoeringen en de kleuren. In onze showroom kunt u de stoel uitproberen en van dichtbij bekijken en online hebben we nog meer uitvoeringen van deze stoel en kunt u ook de diverse kleuren bekijken. Heeft u vragen neem dan contact met ons op.