Bewegwijzeringen buiten voor bedrijf

We hebben een groot bedrijvenpand met een grote parkeergarage. Bewegwijzering buiten is dus een must. Omdat we allemaal net zijn gestart  is het lastig om meteen alles op orde te hebben. Het duurde dus even voordat we dit echt aan gingen pakken. Ook hadden we nog niet echt een huisstijl, dus dit moesten we ook echt eerst ontwikkelen wilden we aan de bewegwijzering beginnen. Toen dit eenmaal zover was, besloten we een goed bedrijf in te schakelen die dit voor ons kon doen. Dit ging eigenlijk via via, we hadden al van Reijnders gehoord maar waren er nog nooit langs geweest. Na een kort kennismakingsgesprek besloten we koffie te drinken. We namen ons ontwerp mee.

Koffie en uitvoering

Het was erg leuk, we kregen zelfs een rondleiding in het machinepark. We besloten ons ontwerp te laten zien en al heel gauw kwamen ze met advies en opties. We zochten de materialen uit, waardoor we nog meer advies kregen. Ik heb er erg veel van geleerd moet ik zeggen. Sowieso konden we leuk praten over hoe ons pand was en hoe we willen uitbreiden. Zon goede bewijzering is sowieso al een opmaat naar een professionelere werksfeer en straalt voor je klanten meer betrouwbaarheid uit. Dit geeft ons de motivatie om echt meer te werken aan een groter bedrijf.