Een stijlvolle vergaderlocatie in Rotterdam Centrum

Inspirerend en comfortabel, dat is waar een vergaderlocatie in Rotterdam Centrum van Suite Hotel Pincoffs bekend om staat. Het hotel is gevestigd in een historische omgeving en biedt een geweldig uitzicht op de jachthaven. Hierdoor kun je eenvoudig een break inplannen en even een bezoek aan de haven brengen. Het hotel beschikt over een eigen parkeerruimte en biedt plek voor circa acht auto’s. Let op! De parkeerplaatsen moet je van tevoren wel even reserveren.


De ruimtes zijn voorzien van alle benodigde apparatuur

Als je kiest voor een vergaderlocatie in Rotterdam Centrum, wil je er natuurlijk wel van verzekerd zijn dat de ruimte van alle gemakken is voorzien. Daarom is iedere kamer voorzien van alle gewenste apparatuur en je kunt tijdens jouw vergadering gebruikmaken van gratis internet. Je bent verzekerd van een storingsvrije en snelle verbinding en jouw smartphone, of die van een ander, kun je aansluiten op de schermen. Beschik je niet over een laptop, ook dan kun je bij Suite Hotel Pincoffs natuurlijk terecht. Neem gerust eens contact op en ontdek de mogelijkheden die er voor jouw organisatie allemaal zijn.